Кадирова могли отруїти - Данілов

Кадирова могли отруїти - Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов не виключає, що важкий стан здоров’я лідера Чечні Рамзана Кадирова може бути пов'язаний з отруєнням.

Про це він сказав в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Те, що у Кадирова проблеми зі станом здоров’я, – це відома річ. Більше того, є таке припущення, що це було отруєння, причому неодноразове отруєння, яке дало певні ускладнення на систему нирок. Наскільки ми розуміємо, що те відео, яке є.., це може бути абсолютно старе відео, яке не має ніякого стосунку до сьогоднішнього дня. Те, що на Кадирова полювали, і полювали росіяни – відома боротьба угруповань, які є в Кремлі. Він, з урахуванням того впливу, який він мав і продовжує поки що мати на процеси на Росії, опинився в такій ситуації, - заявив Данілов.

При цьому він не став робити прогнозів щодо здоров’я Кадирова:

Я би не поспішав, тому що людина може перебувати в комі і тиждень, і місяць, і пів року.

Стосовно того, як смерть Кадирова може вплинути на внутрішньополітичну ситуацію в Росії, секретар РНБО зазначив:

Послаблення, звичайно, буде позиції одного угруповання, з яким воює інше угруповання в Кремлі, так звані башти Кремля. Вони постійно поміж собою з'ясовують стосунки... Те, що стосується Кавказу, там можуть початися певні процеси, які свідчать про те, що взагалі влада на Росії є вкрай крихкою.

Данілов нагадав, що похід ПВК «Вагнер» на Москву довів світу слабкість російської влади.

Сьогодні ситуація на Росії вкрай крихка, і не тільки через наявність чи відсутність Кадирова. Там дуже багато чинників, які зараз починають працювати, - наголосив він.

Секретар РНБО додав, що турбулентність у Росії призведе до зростання кількості погроз світові ядерною зброєю.

Нагадаємо, У Дністрі знайшли старовинний човен віком до тисячі років

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 191
 
Читайте також
Заклади закрили на перевірку: у Харкові 25 людей отруїлися суші у ресторанах Заклади закрили на перевірку: у Харкові 25 людей отруїлися суші у ресторанах
У Харкові сталося масове отруєння, з ознаками гострої кишкової інфекції внаслідок якої постраждало 25 людей. Відомо, що перед цим харків'яни харчувались у ресторанах міста та їли суші.
П'ятеро у лікарні: в гуртожитку Одеського медичного університету чадним газом отруїлися студенти П'ятеро у лікарні: в гуртожитку Одеського медичного університету чадним газом отруїлися студенти
За даними рятувальників, ймовірною причиною отруєння стала несправність системи вентиляції газової колонки.
Loading...
Load next