У Києві посеред дороги упав будівельний кран

Внаслідок падіння будівельного крана обірвано контактну мережу, розповіли в КМДА. Тому скасували один маршрут тролейбуса та змінили напрямки руху для чотирьох маршрутів тролейбусів та автобусів.
Про це повідомляє міська адміністрація Києва.
Жителі Києва зауважили порушення руху громадського транспорту у Оболонському районі столиці. Тоді ж у мережі з'явились світлини, зроблені неподалік будівництва. На світлинах — будівельний кран, який упав і зачепив дроти над проїжджою частиною. В КМДА пояснили, що сталось та які наслідки інциденту.
Нагадаємо, Дипломати розшукали 5 українців та врятували хлопчика, якого поранили в Ізраїлі – МЗС України
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

У селі Рагівка Вишгородського району Київської області, 14 квітня зник дворічний хлопчик. Батьки дитини протягом п'яти годин намагались самостійно відшукати дитину, однак усі спроби були марними.

Служба безпеки України затримала на хабарі начальника відділу кримінальної поліції одного з управлінь поліції Києва.

У київській поліції відкрили кримінальне провадження щодо порушення карантинних вимог в одному з готелів столиці, де день народження дружини святкував депутат від "Слуги народу", Микола Тищенко.
Рекомендовані

Вчені, схоже, розгадали таємницю однієї з найдивніших археологічних знахідок в Андах – так званої "Смуги Дір" або "Поля ям" на Зміїній горі в Перу. Понад 5200 отворів, виритих у схилах гори, десятиліттями не мали наукового пояснення

319-й день року (320-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 46 днів

318-й день року (319-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 47 днів
Loading...
Load next