Припинення вогню по Газі: протестувальники увірвались в один із офісів Капітолія з вимогою

Припинення вогню по Газі: протестувальники увірвались в один із офісів Капітолія з вимогою

Десятки протестувальників вийшли на вулиці біля американського Капітолія, вони вимагають припинення вогню по Газі.

Про це повідомляє Fox News.

Ініціатором акції на Капітолійському пагорбі виступила організація Jewish voice for peace. Мітингарі спочатку закликали мирно вийти на підтримку Палестини з вимогою припинити бомбардування сектору Газа.

Відомо, що спершу демонстрація проходила мирно, проте потім почалися сутички з поліцією і в результаті натовп зміг подолати оборону й увірватися до однієї з офісних будівель Капітолія.

Велика група мітингарів скандує "Припинення вогню зараз". Протестувальники закликають Конгрес США виступити з вимогою припинити бойові дії в Ізраїлі. Зараз американська поліція вжила заходів щодо затримання учасників акції.

Нагадаємо, Сербія пропонує прихисток родинам, які постраждали через підрив Каховської ГЕС

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
У випадку наступу Росії США може евакуювати американців з України - CNN У випадку наступу Росії США може евакуювати американців з України - CNN
Планування евакуації на випадок надзвичайних ситуацій очолює Пентагон.
Авіакомпаніям США радять обережніше літати над Україною та Росією Авіакомпаніям США радять обережніше літати над Україною та Росією
Сполучені Штати Америки рекомендують своїй авіаперевізникам бути обережнішими та пильнішими під час польотів над територією України та Російської Федерації.
Loading...
Load next