Ситуація на ЗАЕС погіршується - Галущенко

Ситуація на ЗАЕС погіршується - Галущенко

Ситуація на Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС) «останнім часом лише погіршується».

Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко під час телемарафону.

Міністр нагадав, що електростанція вже понад рік не працює. Він також пояснив, що «Україна постачає на ЗАЕС електроенергію, аби забезпечити функціонування систем безпеки».

Але це ж об’єкт атомної генерації. І там потрібно проводити відповідні роботи щодо підтримання стану устаткування. Ці роботи не проводяться. Ситуація називається деградацією устаткування, – наголосив міністр.

Наприкінці вересня генеральна конференція Міжнародного агентства з атомної енергії ухвалила резолюцію щодо Запорізької АЕС, в якій закликала Росію до «негайного виведення всіх несанкціонованих військових та іншого неавторизованого персоналу із української ЗАЕС та негайного повернення станції під повний контроль компетентної української влади».

Нагадаємо, Україна успішно випробувала «латвійський» зерновий коридор

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Ми стоїмо на порозі наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства - міністр Ми стоїмо на порозі наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства - міністр
Він підкреслює, що на Запорізькій АЕС розповсюджується пожежа.
Слідчі Гаазького трибуналу виїхали до України Слідчі Гаазького трибуналу виїхали до України
Хан заявляв, що почалося розслідування справи "можливих військових злочинів", скоєних Росією в Україні. Прокурор уточнив, що вже бачить ознаки військових злочинів та злочинів проти людяності.
Loading...
Load next