У порт Маріуполя зайшов перший морський балкер рф
![У порт Маріуполя зайшов перший морський балкер рф](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/news/2023/10/23/photo_2023-10-23_07-22-16.jpg)
До порту тимчасово окупованого Маріуполя на Донеччині вперше зайшло російське судно морського класу.
Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
Перший морський балкер зайшов в Маріупольський порт. І це дуже погана новина, ‒ заявив Андрющенко.
За словами Андрющенка, ось для чого окупантам потрібно було "днопоглиблення".
Тепер це сталося - перше судно морського класу (не річка-море) вчора пришвартувалось біля причалу Судоремонтного заводу. Судно класу балкерів має власні крани та його повне навантаження або DWT становить набагато більше за 5 тисяч тонн як в судах класу РМ-3, ‒ наголосив радник мера Маріуполя.
Водночас Андрющенко додав, що наразі невідомо, що саме привезено балкерами.
З огляду на те, що в Маріуполі немає чого завантажувати на таку вагу, саме доставка в Маріуполь та вивантаження є метою. Що саме - не важко здогадатись. Точно не будиночки для маріупольців. Військово-логістична мапа починає змінюватись. З іншого, це безумовно наближає бавовняний сезон в Приморському районі Маріуполя, ‒ додав Андрющенко.
Нагадаємо, У Сєверодонецьку окупанти вирішили не видавати харчі мешканцям без паспорта рф ‒ ОВА
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
![На Драмтеатр Маріуполя скинули надпотужну бомбу: там переховувались тисячі містян з дітьми](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2022/03/16/terminova_novina_5.png)
!["Щоб ти здохла": пісня Андрія Данилка про Бандеру викликала бурхливу реакцію в мережі (відео)](https://pravdatutnews.com/sites/default/files/styles/large/public/news/2022/01/28/serdyuchka.jpg)