Блінкен прибув до Ізраїлю

Державний секретар США Ентоні Блінкен прибув у п’ятницю до Ізраїлю.
Про це повідомляє CNN.
Зазначається, що Блінкен прибув у Тель-Авів у супроводі нещодавно призначеного посла США в Ізраїлі Джека Лью.
Глава МЗС США у жовтні двічі відвідував Ізраїль після атаки ХАМАС.
Під час нинішнього візиту заплановані його зустрічі з прем’єр-міністром Біньяміном Нетаньягу та іншими високопоставленими посадовими особами.
У коментарі для преси перед вильотом із Вашингтона Блінкен сказав, що планує обговорити з ізраїльським урядом «кампанію проти терористичної організації ХАМАС» і «заходи, яких необхідно вжити для захисту цивільних осіб».
Нагадаємо, Українські вчителі на ТОТ відмовляються співпрацювати з росіянами
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

З часом навіть найнадійніші Android-смартфони починають працювати повільніше, швидше розряджатися й створювати відчуття «застарілого» пристрою.

Зелений чай – напій, який дедалі частіше називають «ранковим щитом» для серця. Його антиоксидантні властивості допомагають зменшити окислювальний стрес і підтримати здоров’я судин.

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають доступ до досить широкого переліку даних про військовозобов’язаних громадян. Усі відомості, необхідні для ведення військового обліку, зберігаються у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Loading...
Load next 

