Зеленський зустрівся з міністром транспорту США

Зеленський зустрівся з міністром транспорту США

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром транспорту Сполучених Штатів Америки Пітом Буттіджеджом, який перебуває в нашій країні з робочим візитом.

Як інформує Офіс президента, Зеленський наголосив, що візити американських урядовців до України є потужним сигналом незмінної підтримки нашої країни з боку американського народу, Президента США та його адміністрації, Конгресу й обох партій.

Ми вдячні Сполученим Штатам за потужну підтримку в питаннях відбудови. Це справді важливо для України, яка щодня відчуває на собі варварські атаки ракетами й дронами, що їх завдає держава-агресор. Однак завдяки таким надійним союзникам, як США, ми щодня стаємо сильнішими в протидії цьому злу, – зазначив Зеленський.

Під час зустрічі ключову увагу було приділено координації спільних дій щодо відновлення інфраструктури України та розвитку транспортних можливостей для експорту українських товарів на міжнародні ринки.

Зокрема, сторони обговорили перспективи подальшого розвитку альтернативного гуманітарного маршруту в Чорному морі для транспортування української експортної продукції.

За словами Зеленського, військова підтримка з боку Сполучених Штатів критично необхідна для надійного захисту цього коридору від російських атак.

Надзвичайно зацікавлені в розвитку мережі залізничного транспорту України, що важливо й для посилення нашої взаємодії з європейськими країнами. Сполучені Штати мають значний потенціал для надання Україні відповідної допомоги, – акцентував він.

Також вони обговорили перспективи налагодження спільного виробництва у сфері оборонно-промислового комплексу.

Нагадаємо, САП просить суд конфіскувати квартиру вінницького військкома

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next