Зеленський увів у дію рішення РНБО про санкції щодо Азарова, Царьова і Табачника

Зеленський увів у дію рішення РНБО про санкції щодо Азарова, Царьова і Табачника

Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 листопада 2023 року «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Відповідні укази №758/2023№759/2023 опубліковані на сайті глави держави.

Контроль за виконанням рішеннь Ради національної безпеки і оборони України покладено на секретаря РНБО. Укази набирають чинності з дня їх опублікування.

Згідно з рішенням РНБО, застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до фізичних осіб - Дмитра Сабліна, Дмитра Святаша, Дмитра Табачника, Юрія Кота, Миколи Азарова, Сергія Аксьонова, Леоніда Пасічника та Олега Царьова.

В іншому додатку до рішення PНБО вказано ще 100 фізичних осіб, до яких застосовуються санкції.

Також застосовані санкції до 37 юридичних осіб, зокрема до загальноросійського громадського благодійного фонду «Російський дитячий фонд», благодійного фонду «Географія добра», автономної некомерційної організації сприяння соціальній адаптації особистості «Квартал Луї».

Санкції вводяться відповідно на 5 та 10 років.

Нагадаємо, У Херсонській області посилять мобілізацію

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
СБУ не впустила в Україну хімічну продукцію з підсанкційного російського заводу СБУ не впустила в Україну хімічну продукцію з підсанкційного російського заводу
Правоохоронці СБУ запобігли ввезенню хімічної продукції на територію України, яка була вироблена на російському заводі, що внесений до обмежувального та економічного санкційного списку Ради національної безпеки і оборони.
Виправдовували агресію РФ проти України: Уряд пропонує ввести санкції проти 16 пропагандистів Виправдовували агресію РФ проти України: Уряд пропонує ввести санкції проти 16 пропагандистів
Санкції пропонується застосувати строком на 3 роки до 6 фізичних та 10 юридичних осіб, які поширювали продукцію та інформаційний контенту з виправданням збройної агресії РФ проти України.
Loading...
Load next