У Польщі посилили контроль за українськими вантажівками - міністр

У Польщі посилили контроль за українськими вантажівками - міністр

У Польщі вже посилено контроль за українськими перевізниками, особливо це робиться на під’їзних  шляхах до пунктів пропуску, де відбувається блокада кордону.

Про це повідомив під час пресконференції у контрольному пункті Вєжховіска Люблінського воєводства міністр інфраструктури Польщі Альвін Гаядур.

Цей контроль вже посилено,- заявив Гаядур.

Міністр додав, що "на нещодавній зустрічі з представниками комітету захисту польських перевізників і працедавців транспорту він разом з керівниками інших служб задекларував, що “комплексний контроль” буде посилено в основному на під’їзних шляхах до пунктів пропуску, де триває блокада. Взамін за це перевізники раніше пообіцяли не посилювати блокаду кордону".

Міністр повідомив, що перевірка, в якій поряд з дорожньою інспекцією також братимуть участь поліція, прикордонники та митники, відбуватиметься в місцях обслуговування подорожуючих (MOP) і на паркінгах.

Гаядур поінформував, що за 11 місяців цього року польські дорожні інспектори перевірили близько 15 тис. вантажівок, які належать українським перевізникам, і виявили 9,4 тис. порушень. Відтак, було накладено штрафів на суму 1,8 млн злотих (близько 17 млн грн).

Своєю чергою заступник глави МВС Польщі Бартош Гродецький висловив сподівання, що "вже в найближчий понеділок на пункті пропуску “Угринів-Долгобичув” українська сторона відкриє додаткову смугу для руху, якою пусті вантажівки поза електронною чергою повертатимуться до Польщі".

Нагадаємо, Влада Естонії розглядає можливість депортації бажаючих отримати громадянство рф

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next