Прем’єрка Естонії закликала створити трибунал для покарання керівництва рф

Прем’єрка Естонії закликала створити трибунал для покарання керівництва рф

3 грудня прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас закликала створити міжнародний трибунал для покарання відповідальних за загарбницьку війну Росії проти України.

Каллас зауважила, що для воєнних злочинів є Міжнародний кримінальний суд, який переслідує такі діяння. Водночас наголосила, що має бути також трибунал стосовно злочину агресивної війни, пише DW.

Глава естонського уряду закликала створити міжнародний трибунал для керівництва РФ під час вручення їй у Гамбурзі німецької премії за сприяння міжнародному взаєморозумінню та примиренню імені Маріон Дьонхо.

Агресивна війна — мати всіх злочинів, — акцентувала Каллас, додавши, що відповідальних за неї високопосадовців мають притягнутидо відповідальності.

Зауважується, що Каллас удостоєна премії за внесок “у побудову сильної та демократичної Європи” на тлі російського повномасштабного вторгнення в Україну.

Зауважимо, 16 травня Комітет із закордонних справ Палати представників Конгресу США проголосував за ухвалення резолюції із закликом до створення спеціального трибуналу для покарання російських злочинів проти України.

19 січня 2023 року Європейський парламент схвалив резолюцію про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.

У прийнятій резолюції євродепутати вимагають притягнути політичне та військове керівництво Росії до відповідальності за злочин агресії проти України.

Нагадаємо, Небезпечні бурульки: патрульні нагадали про правила безпеки

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next