Росія контролює значну частину Мар’їнки

Росія контролює значну частину Мар’їнки

Протягом останніх тижнів російські війська повільно просуваються крізь руїни Мар'їнки, поновлюючи свій наступ на Донецьку область.

Про це в соцмережі Х повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

За даними розвідки, наразі Росія, ймовірно, контролює більшу частину території Мар’їнки. Проте, українські сили продовжують контролювати невеликі ділянки території на західній околиці міста.

Мар'їнка розташована на лінії фронту з 2014 року. Її довоєнне населення становило 9 тис. чоловік, нині місто повністю зруйноване: кадри з дронів свідчать про те, що переважна більшість будівель перетворилася на руїни.

Як зазначається, Росія поновила зусилля із захоплення Мар'їнки в межах осіннього наступу, метою якого є розширення контролю над рештою території Донецької області. У британській розвідці вважають, що це – все ще одна з основних цілей Кремля у війні.

Нагадаємо, Дружина Буданова у задовільному стані - ГУР

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії
Командувач Об'єднаних сил ЗС України Сергій Наєв повідомив, що щотижня українські військові проходять тренування і навчання. Зокрема такі навчання зараз відбуваються на полігонах Херсонщини.
Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР» Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР»
До того ж, український військовослужбовець придбав, носив і зберігав за місцем проживання вогнепальну зброю та бойові припаси без дозволу.
На Донбасі поранили 3 бійців ЗСУ: один із них у важкому стані На Донбасі поранили 3 бійців ЗСУ: один із них у важкому стані
Поранених транспортували до лікувального закладу. Стан здоров'я одного бійця – тяжкий, інших – задовільний.
Loading...
Load next