Німеччина надає додаткові €17 мільйонів на житло для ВПО

Німеччина надає додаткові €17 мільйонів на житло для ВПО

Між Урядом України в особі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву і німецьким банком KfW підписана угода про виділення додаткових 17 мільйонів євро на пільгові житлові кредити для внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляє Мінреінеграції.

За рахунок зазначених коштів у 2024 році планується видати приблизно 400 нових пільгових житлових кредитів.

Житло для внутрішніх переселенців – це дуже гостре соціальне питання. Проєкт із надання пільгових іпотек ВПО працює вже декілька років і гарно себе показав. Дуже дякую німецьким партнерам за продовження фінансування цього важливого проєкту, ‒ заявила Верещук.

Відомо, що першу частину цього проєкту на загальну суму 25,5 мільйонів євро було успішно впроваджено протягом 2021-2022 років. Разом із нашими українськими партнерами ми дуже швидко побачили, що цей проєкт викликав значну зацікавленість.

Саме тому сьогодні ми оголосили про додаткову підтримку у вигляді 17 мільйонів євро. Цей грант є складовою німецько-українського співробітництва задля розвитку, загальна сума якого лише у 2023 році становила понад 600 мільйонів євро, – зазначив постійний заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Німеччини в Україні Тім Пранге.

Директор Представництва KfW в Україні Лоренц Ґесснер додав, що підтримка українців під час війни – це абсолютний пріоритет для банку KfW, тому установа продовжить стояти поруч з Україною та її громадянами.

У результаті війни багато громадян України були змушені покинути свої домівки й стати внутрішньо переміщеними особами. Для більшості з них питання житла є найбільш важливим, тому ми готові підтримати Україну та її населення додатковими грантовими коштами, що надаються Урядом ФРН, ‒ заявив він.

Нагадаємо, У кожному навчальному закладі будуть металошукачі та рамки – МВС

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next