На польсько-українському кордоні в чергах близько 3300 вантажівок

На польсько-українському кордоні в чергах близько 3300 вантажівок

На польсько-українському кордоні перебуває близько 3300 вантажівок, триває блокування руху на чотирьох пунктах пропуску.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

На жаль, ситуація на українському-польському кордоні з пропуском вантажівок практично не змінюється. Блокування руху на 4 напрямках продовжується. Станом на сьогоднішній ранок, за інформацією польських колег, в чергах на території Польщі в бік України перебуває близько 3300 вантажівок, ‒ розповів Демченко.

За його словами, найбільше вантажівок стоїть навпроти пункту пропуску "Шегині" - 1200 і пункту пропуску "Рава-Руська" - близько 850. На інших напрямках, зауважив він, також є черги, вони трохи менші.

Найбільш ускладений рух фіксується і надалі в напрямку "Ягодин" і "Рава-Руська". Там дуже незчна кількість транспортних засобів перетинає кордон за добу - як на виїзд з Польщі, так і на в'їзд у Польщу, - сказав Демченко.

Інтенсивніший рух, зазначив він, фіксується на напрямку "Краківець", але тієї інтенсивності, як це було до 6 листопада, немає.

Якщо раніше через пункт пропуску "Ягодин" щодоби перетинало 1200-1300 вантажівок у два боки, то за минулу добу там фіксувалось на перетині кордону лише 160 вантажних транспортних засобів, ‒ наголосив речник ДПСУ.

За його словами, через кордон польські блокувальники пропускають гуманітарні і ще деякі важливі вантажі, але сказати, що усі вони можуть безперешкодно перетнути кордон, не можна.

Перемовини з польською стороною продовжуються. Як зазначало Міністерство інфраструктури, були обговорені деякі питання з польською стороною, щоб в подальшому розблокувати рух на всій ділянці кордону з Польщею, ‒ додав він.

Нагадаємо, У ГУР закликали зрадників здаватися добровільно

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next