Росія могла вдарити по Києву "Іскандерами" або ракетами С-400 ‒ Ігнат

Росія могла вдарити по Києву "Іскандерами" або ракетами С-400 ‒ Ігнат

Фахівці наразі з’ясовують, який тип балістики ворог запустив по Києву.

Про це повідомляє речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Тип уточнюється. Це значення особливого не має, коли всі цілі збиті. Але тим фахівцям, які зараз документують чергові злочини РФ, це зробити непросто, бо ракети, які знищуються у повітрі, вибухають і розлітаються на шматки, які потім горять. Ідентифікувати можна краще за все за двигунами, які в тих ракетах. Тому треба дочекатись висновків. Які саме були ракети: балістичні Іскандер–М, або зенітні керовані ракети С-400, - заявив речник.

Ігнат підкреслив, що "добре відпрацювали сили ППО, захистивши дуже багато людей у Києві".

Він додав, що "сигнал тривоги спрацював разом з роботою ППО, бо ворог інколи ретельно планує свої операції із запуску балістики. Відстань часто дуже маленька, бо запускають з окупованих територій, і тому інколи менше хвилини самого польоту ракети до самого влучання". Тому, коли є інформація про загрозу балістичного озброєння, це значить, що є інформація про можливі пуски. Але інколи ворог робить це більш ефективно і приховано.

Ігнат наголосив, що інформація про запуски потрапляє не лише від української розвідки, а й від партнерів, які допомагають з цією інформацією.

Нагадаємо, Україна може отримати 1,5 млрд євро від ЄС

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії
Контррозвідкою СБУ України викрито полковника ЗСУ України ‒ командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.
Способи вторгнення російських військ в Україну: західні ЗМІ опублікували карту (фото) Способи вторгнення російських військ в Україну: західні ЗМІ опублікували карту (фото)
На карті показано, зокрема, розташування російських військ та техніки на території України.
Loading...
Load next