Умєров зустрівся з помічником держсекретаря США

Умєров зустрівся з помічником держсекретаря США

Міністр оборони Рустем Умєров на зустрічі з помічником державного секретаря США Джеймсом О’Браєном наголосив, що Україна готова інвестувати у спільні оборонні підприємства.

Про це повідомляє Міноборони.

Рустем Умєров на зустрічі підкреслив, що Україна готова співінвестувати у спільні оборонні підприємства і напряму закуповувати зброю і техніку в американських компаній, - заявили у відомстві.

Як зазначається, з метою локалізації оборонного виробництва в Україні були проведені два міжнародні форуми за участю десятків іноземних компаній – у Києві та Вашингтоні. У фокусі уваги оборонного відомства перебуває розвиток військових інновацій, зокрема виробництво та закупівля дронів різних модифікацій.

Під час зустрічі Умєров також окреслив свої пріоритети протягом 100 днів роботи на посаді міністра, серед яких боротьба з корупцією, прозорі закупівлі, виробництво нового озброєння. Він поінформував співрозмовника про запуск Державного оператора тилу як ключову частину нової архітектури закупівель.

Ще одним пріоритетом МОУ є проведення фінансового аудиту під керівництвом заступника міністра Юрія Джигира. Відомо, сторони також обговорили підготовку до саміту НАТО у Вашингтоні наступного року.

Нагадаємо, Україна нарощує виробництво дронів, щоб компенсувати дефіцит снарядів – Міноборони

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next