Українські захисники ліквідували ворожий бомбардувальник Су-34

Українські захисники у неділю збили ще один російський винищувач-бомбардувальник Су-34.
Про це повідомляють Повітряні Сили ЗСУ.
Підтверджено ураження нашим зенітним ракетним комплексом винищувача-бомбардувальника Су-34 на Маріупольському напрямку! На аеродром - не повернувся, - йдеться у повідомленні.
Наразі уточнюється інформація щодо можливого збиття ще одного російського винищувача Су-30 - над Чорним морем.
На Одеському напрямку була бойова робота по російському Су-30 у Чорному морі - вивчаємо матеріали об’єктивного контролю, аби знати точно, вражена ціль чи ні, - зазначили у Повітряних Силах.
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Поранених транспортували до лікувального закладу. Стан здоров'я одного бійця – тяжкий, інших – задовільний.
Рекомендовані

310-й день року (311-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 55 днів

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності
Loading...
Load next 
