Залужний після скандального інтерв'ю: Відтепер у мене немає помічників на громадських засадах

Залужний після скандального інтерв'ю: Відтепер у мене немає помічників на громадських засадах

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що від учора у нього нема помічників на громадських засадах.

Про це він написав в Telegram.

Так головнокомандувач відреагував на суперечливу заяву Алли Мартинюк, яка заявляла: "все-одно ми всі помремо" щодо вручення повісток.

Задля запобігання маніпуляціям у мас-медіа хочу зазначити: позаштатні помічники не мали повноважень публічно коментувати будь-які питання від імені Головнокомандувача Збройних Сил України, а сказане ними є виключно їхньою власною думкою, — написав Залужний.

Він додав, що від 28 грудня 2023 року у мене немає помічників-консультантів на громадських засадах.

Як відмомо, 28 грудня волонтерка та помічниця-консультантка Головнокомандувача ЗС Алла Мартинюк прокоментувала вручення повісток, заявивши: 

Зараз я бачу, як комусь повістку дали, одразу там мами пишуть, вони одразу в істериці і ледь не прощаються з життям своїх синочків. Це неправильно, не потрібна ця істерія, потрібно вірити в те, що ваш син герой, він найкращий цвіт нації. Все-одно ми всі помремо, ми всі не вічні, але навіть якщо це станеться, піти з цього життя гідно — це набагато краще, ніж іти вулицею і на тебе впаде цеглина чи переїде машина, бувають різні ситуації.

Нагадаємо, Ранковий МАСОВАНИЙ обстріл України: як це було (ВІДЕО)

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
"Хотіла плюнути вам в обличчя": білоруська журналістка в ефірі посварилась з "фанатом Лукашенка" Шевченком (відео) "Хотіла плюнути вам в обличчя": білоруська журналістка в ефірі посварилась з "фанатом Лукашенка" Шевченком (відео)
Білоруська журналістка та блогерка Тетяна Мартинова та позафракційний народний депутат Євгеній Шевченко, якого нещодавно виключили із партії "Слуга народу" влаштували сварку у прямому ефірі.
Скандал у PinchukArtCentre: екскурсовод назвав війну на Донбасі "громадянською" Скандал у PinchukArtCentre: екскурсовод назвав війну на Донбасі "громадянською"
Екскурсоводів міжнародного центру сучасного мистецтва PinchukArtCentre запідозрили в невизнанні того, що на Донбасі триває російсько-українська війна. Один із працівників центру назвав війну "громадянською".
"Не дозволю, щоб мене робили деб*лом": Данілов і Ляшко поскандалили в прямому ефірі (відео) "Не дозволю, щоб мене робили деб*лом": Данілов і Ляшко поскандалили в прямому ефірі (відео)
Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов та скандальний ексдепутат Олег Ляшко посперечалися про геополітику, відповідальність Німеччини і Франції за російську агресію проти України та окупацію Криму у прямому ефірі.
Loading...
Load next