У Грузії стався землетрус

У суботу, 30 грудня, неподалік грузинської столиці Тбілісі стався потужний землетрус магнітудою 4,1. Повідомлень про постраждалих та пошкодження будівель поки не надходило.
Про це повідомляє портал Новини Грузія з посиланням на Національний центр сейсмічного моніторингу країни.
О 08:58 за тбіліським часом підземні поштовхи було зафіксовано за 53 км від грузинської столиці, в околицях міста Болнісі (регіон Квемо-Картлі).
Гіпоцентр землетрусу знаходився на глибині 6 кілометрів. Повідомлень про жертви та пошкодження будівель не надходило.
Нагадаємо, Уряд збільшив компенсації за виготовлення протезів для дітей
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

На території Івано-Франківської області, у селі Манява вдалось зафіксувати факт землетрусу з магнітудою 1-2 за шкалою Ріхтера.

За попередньою інформацією землетрус трапився на глибині близько 6 кілометрів. Епіцентр землетрусу припав на Чортківський район, що на Тернопільщині.
Рекомендовані

318-й день року (319-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 47 днів

У мережі з'явився перший тизер-трейлер довгоочікуваного сиквелу культової фешн-драми "Диявол носить Прада". Через 20 років після виходу оригінального фільму, Меріл Стріп та Енн Гетевей повертаються до своїх ролей

317-й день року (318-й у високосні роки) в григоріанському календарі. До кінця року залишається 48 днів
Loading...
Load next 