Зеленський затвердив склад делегації для переговорів про гарантії безпеки для України

Зеленський затвердив склад делегації для переговорів про гарантії безпеки для України

Президент України Володимир Зеленський затвердив склад делегації для переговорів про гарантії безпеки для України.

Відповідне розпорядження №2/2024-рп "Про делегацію України для участі в переговорах з напрацювання та підготовки дво- і багатосторонніх міжнародних домовленостей між Україною та іншими державами про гарантії безпеки для України" оприлюднено на сайті Глави держави.

Утворити делегацію України для участі в переговорах з напрацювання та підготовки дво- і багатосторонніх міжнародних домовленостей між Україною та іншими· державами про гарантії безпеки для України в такому складі, - йдеться у документі.

Очолив делегацію керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

До складу делегації увійшли начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін, посол з особливих доручень МЗС Антон Кориневич, голова Служби зовнішньої розвідки України Олександр Литвиненко, голова СБУ Василь Малюк, заступник керівника ОП Роман Машовець, заступник міністра юстиції Ірина Мудра, перший заступник міністра оборони Олександр Павлюк, заступник міністра закордонних справ України Микола Точицький, міністр оборони України Рустем Умєров, заступник міністра економіки України Ігор Фоменко, заступник завідувача відділу євроатлантичної інтеграції та міжнародної безпеки департаменту з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Офісу Президента України Ігор Баранецький, директор департаменту міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони України Геннадій Коваленко та заступник керівника департаменту – завідувач відділу стратегічного аналізу питань національної безпеки та оборони департаменту з питань національної безпеки та оборони Офісу Президента України Віталій Мартинюк.

Президент дозволив главі делегації вносити за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації, залучати в установленому порядку для забезпечення роботи делегації радників, експертів, технічних працівників.

Глава держави також затвердив директиви делегації України на переговори з напрацювання та підготовки дво- і багатосторонніх міжнародних домовленостей між Україною та іншими державами про гарантії безпеки для України. Втім вони мають гриф " таємно".

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом доби відбулось 55 бойових зіткнень

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Пожежі в Туреччині: МЗС готується повертати громадян України в разі погіршення ситуації Пожежі в Туреччині: МЗС готується повертати громадян України в разі погіршення ситуації
Лісові пожежі, які вирують в Туреччині наблизилися впритул до популярних курортів в провінції Анталія, де наразі перебуває багато українських туристів.
У Таїланді назвали попередню причину смерті українського посла Андрія Бешти У Таїланді назвали попередню причину смерті українського посла Андрія Бешти
Спершу поліція Таїланду заявила, що, за попередніми даними, ознак насильницької смерті посла України в Таїланді Андрія Бешти не виявлено. Дипломат пішов із життя в ніч проти неділі, 30 травня у віці 44 років.
В Таїланді помер український посол Андрій Бешта: деталі смерті В Таїланді помер український посол Андрій Бешта: деталі смерті
Помер колишній посол України в Таїланді Андрій Бешта. Дипломат пішов із життя в ніч проти неділі, 30 травня.
Loading...
Load next