Україна у ТОП-20 найпотужніших армій світу - Global Firepower

Україна у ТОП-20 найпотужніших армій світу - Global Firepower

Армія України посіла 18 місце у рейтингу найпотужніших армій світу. Порівняно з показником минулого року вона опустилася на 3 позиції.

Про це свідчить рейтинг міжнародної компанії Global Firepower, яка щорічно складає рейтинг кращих армій світу.

Для визначення позицій у рейтингу автори врахували 60 окремих категорій, зокрема кількість військових підрозділів, фінансовий стан, матеріально-технічні можливості та географії.

Загалом у рейтингу 145 країн. "Сусідами" України у рейтингу є армія Ізраїлю (17 місце) та Німеччина (19 місце). Україна має індекс потужності 0,2598 (чим менше, тим краще. 0,0000 вважається ідеальним показником).

Українська військова міць зміцнюється фінансовою та матеріальною підтримкою західних союзників, зокрема Сполучених Штатів. У лютому 2024 року минає два криваві роки від початку російсько-української війни, — написали автори в огляді України.

Нагадаємо, Виправдовував тимчасову окупацію Донецька та Луганська: експослушник УПЦ (МП) отримав підозру

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
СБУ затримала колишню працівницю терористичного угруповання «Оплот» (фото) СБУ затримала колишню працівницю терористичного угруповання «Оплот» (фото)
За даними слідства, до лав бойовиків мешканка Бахмута приєдналась у 2014 році.
Чергова провокація від армії РФ: російські літаки залетіли у район зенітних навчань ЗСУ (відео) Чергова провокація від армії РФ: російські літаки залетіли у район зенітних навчань ЗСУ (відео)
Російська Федерація зробила чергову провокацію під час військових навчань Збройних сил України - їхні літаки залетіли в зону проведення бойових стрільб українських зенітників.
Вісім вишів України потрапили до рейтингу найкращих університетів світу Вісім вишів України потрапили до рейтингу найкращих університетів світу
Це найбільша кількість українських вишів за всю історію, які увійшли до рейтингу QS World University Rankings.
Loading...
Load next