Німеччина надасть експертну підтримку Україні

Німеччина надасть експертну підтримку Україні

Німеччина надасть експертну підтримку Україні в межах переговорного процесу про вступ до Європейського Союзу.

Про це йшлось під час онлайн-зустрічі віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної та державної міністерки у справах Європи та клімату Німеччини Анни Люрманн, пише Урядовий портал.

Вдячна за рішення Німеччини допомогти Україні посилити нашу інституційну спроможність та експертизу у переговорному процесі з ЄС. На сьогодні Україна має повністю дієздатний уряд, усі гілки влади, і ми маємо сотні людей, готових розпочати роботу вже завтра. Не хочемо втрачати ні хвилини на нашому шляху. Дякуємо вам, що підтримуєте наші прагнення та ентузіазм, – сказала віцепрем’єр-міністерка під час зустрічі.

Учасниці зустрічі обговорили запуск найближчим часом відповідного спеціального проєкту, що охоплюватиме питання верховенства права, фундаментальних прав та посилення демократичних інституцій – так званих “fundamentals”, що є ключовим розділом у межах переговорного процесу.

Окремо сторони зупинилися на питанні затвердження на Європейській Раді 1 лютого багаторічного фінансового пакету допомоги Україні та обговорили “календар переговорного процесу” вступу.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом доби відбулось 114 бойових зіткнень

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Основна тема - Україна: канцлер ФРН Шольц здійснить візити до Києва та Москви 14-15 лютого Основна тема - Україна: канцлер ФРН Шольц здійснить візити до Києва та Москви 14-15 лютого
7 лютого, відбудеться зустріч Олафа Шольца із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Основними темами стануть політика у сфері захисту клімату, пандемія коронавірусу та конфлікт навколо України.
На Закарпатті затримали громадянина Румунії, якого за вбивство розшукував Інтерпол На Закарпатті затримали громадянина Румунії, якого за вбивство розшукував Інтерпол
Громадянин Румунії скоїв вбивство у Німеччині та намагався уникнути покарання через, що і знаходився у міжнародному розшуку.
Loading...
Load next