ГУР заявило про успішну кібератаку на підприємство Міноборони РФ

ГУР заявило про успішну кібератаку на підприємство Міноборони РФ

Фахівці української організації Blackjack здійснили кібератаку на російське державне підприємство та здобули 1,2 терабайта цінних даних.

Про це повідомляє ГУР МО.

Зазначається, що йдеться про федеральне державне унітарне підприємство “Головне військово-будівельне управління по спеціальних об’єктах”.

Повідомляється, що фахівці проникли до бази даних російської держкомпанії та здобули 1,2 терабайта цінних даних. Серед отриманого масиву – технічна документація на понад 500 об’єктів Міноборони РФ.

Критично важливу інформацію про російські військові об’єкти, які вже завершені, перебувають на етапі будівництва, реконструкції або заплановані до зведення,  передали для Сил безпеки та оборони України, – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, У Києві госпіталізували дітей із ліцею-інтернату, у 7 уже підтвердили COVID-19

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Глава української воєнної розвідки попередив про "справжнє пекло" для росіян Глава української воєнної розвідки попередив про "справжнє пекло" для росіян
Він також додав, що одним із важливих завдань української воєнної розвідки є організація партизанського руху в тилу противника.
Російських військових, які чинили звірства в Бучі, знову повертають в Україну Російських військових, які чинили звірства в Бучі, знову повертають в Україну
На 64-ту бригаду очікують «спеціальні завдання». Перше з них: залякування жителів населених пунктів України.
На окупованих територіях масово викрадають чоловіків призовного віку — розвідка На окупованих територіях масово викрадають чоловіків призовного віку — розвідка
Головна мета таких дій – «поповнення обмінного фонду».
Loading...
Load next