Україна і Бельгія підписали меморандум щодо спільного виробництва озброєння

Україна і Бельгія підписали меморандум щодо спільного виробництва озброєння

Підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством оборони Королівства Бельгія, Міністерством оборони України та Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України дає поштовх розвитку двосторонніх відносин, зокрема у сфері оборонного виробництва.

Про це повідомив заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, який підписав Меморандум від оборонного відомства.

Це дуже важливо у контексті питання розвитку вітчизняного ОПК, створення спільних підприємств з партнерами, локалізації оборонного виробництва в Україні. Це є одним з наших пріоритетів, – сказав Гаврилюк.

За його словами, Меморандум окреслює наміри запроваджувати спільні проєкти, спрямовані на зростання потенціалу та обсягів виробництва української оборонної промисловості. Йдеться про плани щодо спільного виробництва певних типів та видів озброєнь, організації ремонту, підготовки спеціалістів та технічного персоналу.

Також передбачається реалізація інших заходів спрямованих на розбудову в Україні сучасної оборонної індустрії.

Україна дуже зацікавлена у створенні спільних підприємств, які будуть функціонувати за міжнародними стандартами. Впевнений у нашому подальшому плідному та взаємовигідному співробітництві, – наголосив заступник міністра оборони.

Нагадаємо, У Латвії домовилась готувати заборону імпорту зерна з РФ та Білорусі

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next