Штати за кілька днів тричі фіксували військові літаки РФ біля Аляски

Штати за кілька днів тричі фіксували військові літаки РФ біля Аляски

Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (NORAD) за чотири останні дні тричі виявляло російські військові літаки неподалік Аляски.

Про це повідомляється на сайті NORAD.

Командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (NORAD) 9 лютого 2024 року виявило та відстежило чотири російські військові літаки, які діяли в зоні розпізнавання протиповітряної оборони Аляски (ADIZ), - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що російські літаки залишалися у міжнародному повітряному просторі та не входили до суверенного повітряного простору США чи Канади. Це вже третій випадок за чотири дні, коли NORAD виявило та відстежило російські літаки.

Така російська діяльність у зоні ППО Аляски відбувається регулярно та не розглядається як загроза.

Зона ADIZ починається за межами суверенного повітряного простору, це визначена ділянка міжнародного повітряного простору, що вимагає швидкої ідентифікації усіх літаків в інтересах національної безпеки США.

NORAD використовує багатошарову оборонну мережу супутників, наземних та бортових радарів, а також винищувачів для виявлення і відстеження літаків та інформування про відповідні дії.

Нагадаємо, МОУ спрощує облік військового майна

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next