На ТОТ Запоріжжя окупанти вивозять людей у невідомому напрямку

На ТОТ Запоріжжя окупанти вивозять людей у невідомому напрямку

росіяни на тимчасово окупованих територіях Запорізької області вдаються до нових методів терору, влаштовуючи фільтрації, людей вивозять у невідомому напрямку.

Про це повідомляє голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

За інформацією, росіяни на окупованій території Запорізької області почали влаштовувати фільтрації в селах, шукаючи нелояльних до загарбників жителів. Відтак непокірних допитують або вивозять в невідомому напрямку.

У випадках, коли в будинках немає господарів, окупанти виносять двері та проникають у середину, щоб заволодіти продуктами та майном мирних жителів.

Також окупаційна адміністрація на ТОТ Запорізької області впровадила перевірку телефонів місцевого населення. Так звані "правоохоронці" змушують людей видаляти українські номери, адже подібні контакти можуть належати "агенти СБУ".

Окупанти у своїй пропаганді звітують про розвиток і спокійне життя, а самі вдаються до нових методів терору та створення інформаційного вакууму для начебто "звільненого" мирного населення.

Нагадаємо, Підозра у шпигунстві: уряд Ірландії відмовляється видавати візи російським дипломатам

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
На Донбасі поранено двох військових та чотири рази порушено режим тиші На Донбасі поранено двох військових та чотири рази порушено режим тиші
За минулу добу російсько-окупаційні війська на Донбасі чотири рази порушили режим припинення вогню, один з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.
Окупанти готуються до взяття всієї Херсонщини під свій контроль, - ОК "Південь" (відео) Окупанти готуються до взяття всієї Херсонщини під свій контроль, - ОК "Південь" (відео)
Противник на Миколаївщині, Херсонщині продовжує ведення бойових дій на зайнятому рубіжі.
Loading...
Load next