F-16 можуть збивати безпілотники й ракети - Ігнат

F-16 можуть збивати безпілотники й ракети - Ігнат

Винищувачі F-16 мають радари та озброєння, здатне збивати як безпілотники, так і ракети, але потрібно все це відпрацьовувати.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, відповідаючи на питання, наскільки ефективними можуть бути F-16 у боротьбі з безпілотниками.

Наскільки будуть ефективні F-16, про це багато зараз говорять. Пілоти відпрацьовують у повітряному просторі певні тактичні прийоми, щоб протидіяти як безпілотникам, там і ракетам. Винищувачі F-16 мають відповідні радари, авіаційне озброєння, здатне збивати такі цілі, як безпілотники та крилаті ракети, але це все треба відпрацьовувати на практиці, - сказав Ігнат.

Він зауважив, що такої практики у світі не так багато, щоб перехоплювати такі типи повітряних цілей. В Україні, за його словами, багато чого відбувається вперше.

Це і робота по тих самих «Кинджалах», крилатих і балістичних ракетах. Тому власне весь світ спостерігає за Україною, і тому сподіватимемось, що F-16 будуть доволі ефективними, - зазначив речник Повітряних сил.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом доби відбулось 91 бойове зіткнення

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next