Війська РФ повернули собі ініціативу на полі бою - ISW

Війська РФ повернули собі ініціативу на полі бою - ISW

Російські війська повернули собі ініціативу на полі воєнних дій і зможуть проводити наступальні операції, коли і де вони захочуть, доки утримуватимуть цю ініціативу.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики наводять слова президента Володимира Зеленського, який напередодні заявив, що Росія готує новий наступ, який розпочнеться наприкінці травня або влітку 2024 року. Зеленський також додав, що українські військові мають чіткий план протидії російським військам. 

Водночас ISW продовжує оцінювати, що російські війська повернули собі ініціативу на всьому театрі військових дій після контрнаступу України влітку 2023 року. Росія, ймовірно, зможе самостійно визначати час, місце і масштаб майбутніх наступальних операцій в Україні.

Також у звіті наголошують, що російські війська матимуть можливість маневрувати концентрацією резервів і визначати, як і куди розподіляти ресурси, змушуючи Україну до оборонних дій доти, доки РФ буде утримувати стратегічну ініціативу. 

Українські війська можуть позбавити Росію цих можливостей, якщо вони матимуть достатньо засобів, щоб кинути виклик російській ініціативі та проводити власні наступальні операції у 2024 році, - додали у звіті.

Нагадаємо, Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Окупанти обстріляли українських військових під Горлівкою: є поранені (відео) Окупанти обстріляли українських військових під Горлівкою: є поранені (відео)
Поблизу Горлівки увечері 17 квітня та вночі на 18 квітня російські війська використовували гранатомети та стрілецьку зброю проти ЗСУ.
ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії
Командувач Об'єднаних сил ЗС України Сергій Наєв повідомив, що щотижня українські військові проходять тренування і навчання. Зокрема такі навчання зараз відбуваються на полігонах Херсонщини.
Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР» Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР»
До того ж, український військовослужбовець придбав, носив і зберігав за місцем проживання вогнепальну зброю та бойові припаси без дозволу.
Loading...
Load next