Мета заяв Тирасполя - отримати гроші від Кремля - Санду

Мета заяв Тирасполя - отримати гроші від Кремля - Санду

Президентка Молдови Мая Санду, коментуючи результати з'їзду придністровських депутатів та їхнє звернення до Росії, заявила, що Тирасполь сподівається отримати від Кремля гроші.

Про це повідомляє NewsMaker.

Тирасполь попросив грошей, я бачила, що він звернувся до Москви та інших міжнародних структур та організацій. Тим часом російська пропаганда поширила цю страшилку, - заявила Санду в ефірі програми Cabinetul din umbră на телеканалі Jurnal TV.

За її словами, Кремль робить це, щоб залякати громадян Молдови на тлі виборів у цій країні цього року.

Кремль хоче, щоб ми були налякані, щоб були безхребетними, щоб нами керували корупціонери, і з ними можна було домовитися, підкуповуючи політиків, як це відбувалося протягом багатьох років. Ми не можемо дозволити їм це зробити. Ми маємо зберігати мир. Наш мир залежить від нашої єдності та здатності не піддаватися обману, — сказала Санду.

За її словами, «сьогодні Російська Федерація нічого не може зробити у Придністров'ї, навіть якби хотіла». Для того, щоб «щось зробити», заявила Санду, Москва має «змінити владу в Кишиневі».

Хочу бути гранично ясною. Ми нічого не маємо проти росіян, ми проти російських танків. Ми просто хочемо, щоб Росія, як і інші держави, поважала Молдову, вибір громадян Молдови. Ми є демократичною країною, нам ще потрібно зміцнювати цю демократію, але люди самі вирішують, що їм робити, куди йти, з ким співпрацювати, - наголосила Санду.

Нагадаємо, У Повітряних сил є засоби для збиття ворожих літаків на далекій відстані - Ігнат

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next