В Україні вдалося ідентифікувати понад 2800 фрагментів та тіл захисників

В Україні вдалося ідентифікувати понад 2800 фрагментів та тіл захисників

На сьогодні вдалося ідентифікувати понад 2800 тіл і фрагментів тіл захисників.

Про це повідомив український омбудсман Дмитро Лубінець з посиланням на слова міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка за результатами зустрічі з членами сімей загиблих військовослужбовців (ГО "Серце назовні").

Нині, за словами міністра охорони здоров’я, понад 2800 тіл та фрагментів (тіл захисників - ред.) вдалося ідентифікувати. Триває процес пошуку їхніх рідних для повернення для поховання. Також, за словами представників державних органів, рідні не можуть знайти тіла захисників, оскільки вони ще не передані українській стороні. Однак процес репатріації тіл відбувається. Про це повідомляють публічно, ‒ заявив омбудсман.

Він зазначив, що присутні на цій зустрічі обговорили і питання, які стосувалися термінів ідентифікації тіл та сповіщення родинам, роботи бази даних ДНК, комунікації зі слідчими, роботи експертів, алгоритмів ідентифікації тощо.

Україна максимально зацікавлена в тому, аби повернути тіла загиблих наших воїнів. Рідні мають повне право віддати шану полеглому воїну, - наголосив Лубінець.

Нагадаємо, Зеленський і Рютте підписали безпекову угоду між Україною та Нідерландами

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Під Гостомелем розгромили колону російського спецназу: це були "кадировці" Під Гостомелем розгромили колону російського спецназу: це були "кадировці"
Українські захисники розгромили колону російського спецназу під Гостомелем. Відомо, що це були "кадировці".
Loading...
Load next