Бельгія відправила в Данію 50 солдатів і два літаки для навчання українських пілотів на F-16

Бельгія відправила в Данію 50 солдатів і два літаки для навчання українських пілотів на F-16

Бельгія на вісім тижнів відправляє в Данію 50 своїх солдатів і два літаки для навчання українських військових на F-16.

Про це повідомляє Beldefnews.

У понеділок міністр оборони Людівін Дедондер і глава військового відомства адмірал Мішель Хофман вирушили до Данії, щоб зустрітися із загоном із приблизно п'ятдесяти солдатів, які наразі проводять навчання українських військовослужбовців на F-16. Бельгійський загін і два наших F-16 перебувають на данській землі вже кілька днів. Вони пробудуть там вісім тижнів. Мета: навчити українських пілотів, техніків і планувальників місій.

Я пишаюся тим, що наш авіаційний компонент може взяти участь у цій найважливішій програмі підготовки українських пілотів, допоміжного і технічного персоналу. Для експлуатації парку літаків F-16 технічний бік не менш важливий, ніж льотний, тому Міністерство оборони працює з нашими партнерами з бельгійської оборонної промисловості не лише над підготовкою технічних спеціалістів, а й над тим, щоб вони набули навичок, необхідних для керування літаками, - заявила міністерка оборони Людівін Дедондер.

Зазначається, що в другій половині 2024 року в Данії знову буде розміщено 50 військовослужбовців і 2 літаки F-16.

Оборонна підтримка України нашими союзниками не припиняється. Співпраця в рамках коаліції Air Power є чудовою, - наголосила глава оборонного відомства.

Нагадаємо, Канада витратить майже $40 млн на чеську ініціативу із закупівлі снарядів Україні

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next