Допомога Україні: Партнери сформували вже вісім коаліцій спроможностей

Допомога Україні: Партнери сформували вже вісім коаліцій спроможностей

Країни-партнери запустили вже вісім коаліцій спроможностей, щоб підсилити Україну на полі бою. Під час сьогоднішнього засідання “Рамштайну” значну увагу надали роботі кожної з коаліцій.

Про це повідомило Міністерство оборони України.

Йдеться про такі коаліції:

  • Коаліція повітряних сил,
  • Коаліція інтегрованої ППО та ПРО,
  • Коаліція артилерії,
  • Коаліція бронетанкової техніки та маневреності,
  • Коаліція морських спроможностей,
  • ІТ коаліція,
  • Коаліція розмінування,
  • Коаліція дронів.

Кожна країна в рамках цих коаліцій докладає зусиль, щоб підтримати Україну в боротьбі з агресором. Напередодні відбулася координаційна зустріч з лідерами всіх коаліцій щодо подальшої ефективнішої співпраці в межах усіх коаліцій, – підкреслили в МОУ.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом доби зафіксовано 67 бойових зіткнень

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії
Контррозвідкою СБУ України викрито полковника ЗСУ України ‒ командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.
Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР» Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР»
До того ж, український військовослужбовець придбав, носив і зберігав за місцем проживання вогнепальну зброю та бойові припаси без дозволу.
ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії
Командувач Об'єднаних сил ЗС України Сергій Наєв повідомив, що щотижня українські військові проходять тренування і навчання. Зокрема такі навчання зараз відбуваються на полігонах Херсонщини.
Loading...
Load next