Україна підписала угоду з ЄС щодо співпраці в боротьбі із шахрайством - Мінфін

Україна підписала угоду з ЄС щодо співпраці в боротьбі із шахрайством - Мінфін

Україна уклала угоду з Європейським Союзом щодо участі держави в європейській програмі щодо боротьби із шахрайством.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

Угоду про співпрацю в боротьбі із шахрайством підписали очільник Мінфіну Сергій Марченко та єврокомісар із питань бюджету та адміністрування Йоханнес Хан.

Зазначено, що мета програми - це захист фінансових інтересів ЄС завдяки підтримці зусиль у боротьбі з шахрайством та корупцією, які впливають на європейський бюджет, а також підтримка взаємодії між адміністративними органами країн-членів Союзу, забезпечення належного виконання законодавства з митних та сільськогосподарських питань.

Із кожним днем Україна стає все ближчою до членства в ЄС. Приєднання до програми щодо боротьби із шахрайством є ще одним важливим кроком для зміцнення співпраці з Європейським Союзом, а також побудови надійних та прозорих відносин. Уряд України абсолютно відданий меті програми та готовий посилювати співпрацю для запобігання будь-яких порушень, які шкодять фінансовим інтересам як ЄС, так і України, — сказав Марченко. 

У Мінфіні зазначили, що укладена угода зможе покращити процеси звітування про можливі порушення щодо коштів ЄС, реалізує інструменти оперативного обміну адміністративною інформацією в митних та сільськогосподарських справах між Євросоюзом та Україною.

Нагадаємо, БЕБ запобігло розтраті понад 20 мільйонів на будівництві фортифікацій

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
У Нідерландах за контрабанду людей затримали двох українців У Нідерландах за контрабанду людей затримали двох українців
Судно з албанськими мігрантами прямувало у Великобританію. Відомо, що мігранти спершу намагалися сісти на контейнерні кораблі в портах Іджмуйдена, Хук-ван-Холланда чи Роттердама
Кокаїн серед бананів: СБУ затримала на Одещині іноземних наркоторговців (фото) Кокаїн серед бананів: СБУ затримала на Одещині іноземних наркоторговців (фото)
Під час спецоперації в Одесі правоохоронці СБУ затримали трьох співорганізаторів наркобізнесу, які намагались ввезти в Україну кокаїн у бананах.
На Закарпатті викрили нелегалів, які під виглядом студентів прибували в Україну (відео) На Закарпатті викрили нелегалів, які під виглядом студентів прибували в Україну (відео)
Українські прикордонники викрили схему незаконної міграції, учасники якої переправляли через кордон в Україну, а згодом у ЄС вихідці з Південної Азії.
Loading...
Load next