Наразі у росії залишається близько 950 ракет ‒ ГУР

Наразі у росії залишається близько 950 ракет ‒ ГУР

Зараз у Росії залишається близько 950 високоточних ракет оперативно-стратегічного та стратегічного рівня великої дальності.

Про це повідомляє ГУР з посиланням на Вадима Скібіцького.

Зараз у Росії, за нашою оцінкою, залишається близько 950 високоточних ракет оперативно-стратегічного та стратегічного рівня з дальністю у понад 350 кілометрів. Ми спостерігаємо тенденцію, що вони, як правило, намагаються тримати свої запаси на рівні не менш як 900 ракет”, ‒ наголосив Скібіцький.

За його словами, у квітні цього року Росія прагне виробити близько 40 ракет Х-101.

Ми прогнозуємо, що росіяни зможуть провести ще кілька масованих атак (2-3 – саме масованих), а далі будуть змушені знову взяти деяку паузу для накопичення ракет та “Шахедів”. Проте окремі локальні обстріли можуть при цьому продовжуватись, ‒ додав представник ГУР МОУ.

Також він описав ситуацію з російськими крилатими ракетами “Калібр”, які агресор майже не застосовує з осені 2023 року.

Агресор накопичує запас крилатих ракет 3М14 “Калібр” і має у своєму розпорядженні не менш як 260 одиниць. Причому в їхніх планах виробити 30 таких ракет у квітні цього року, - зазначив представник Скібіцький.

Водночас він нагадав, що росіяни проводять модернізацію протикорабельних ракет “Онікс”.

Що стосується швидкісних ракет, які летять з південного напрямку, наразі складно визначити, чи це ракети “Циркон”, чи модернізовані “Онікси, ‒ заявив Скібіцький, додавши що запаси звичайних “Оніксів” у Росії становлять 440 одиниць.

Нагадаємо, Кабмін додатково виділив 5,6 млрд гривень на будівництво фортифікацій

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Росія накопичила 870 ракет - ГУР Росія накопичила 870 ракет - ГУР
Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною
У Воронезькій області, яка межує з Україною, помітили колону з оперативно-тактичними ракетними комплексами "Іскандер".
Loading...
Load next