Зеленський підписав законопроєкт про електронний кабінет військовозобов'язаного

Зеленський підписав законопроєкт про електронний кабінет військовозобов'язаного

Президент України Володимир Зеленський підписав проєкт закону №10062 про електронний кабінет військовозобов'язаного.

Про це йдеться в картці закону на сайті Верховної Ради.

Президент підписав законопроєкт №10062 щодо цифровізації армії, яким передбачаються, зокрема, електронні кабінети військовозобов'язаних.

Нагадаємо, Зеленський підписав закон про зниження призовного віку до 25 років

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії
Контррозвідкою СБУ України викрито полковника ЗСУ України ‒ командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.
Двоє бійців поранені: бойовики п'ять разів обстріляли позиції українських військових Двоє бійців поранені: бойовики п'ять разів обстріляли позиції українських військових
13 лютого бойовики шість разів порушили "тишу" на Донбасі.
Співробітники СБУ викрили розкрадання коштів з рахунків "Благодійного фонду батальйону «Донбас» Співробітники СБУ викрили розкрадання коштів з рахунків "Благодійного фонду батальйону «Донбас»
Співробітники Служби безпеки України викрили протиправну діяльність громадянки України, яка підозрюється у розкраданні коштів з рахунків «Благодійного фонду батальйону «Донбас». Слідством встановлено, що жінка мала доступ до карткового рахунку фонду.
Loading...
Load next