Командувачем ОК "Південь" призначили бригадного генерала Шаповалова

Командувачем ОК "Південь" призначили бригадного генерала Шаповалова

Командувачем військ Оперативного командування «Південь» призначений бригадний генерал Шаповалов Геннадій Миколайович.

Про це повідомили в Оперативному командуванні «Південь». 

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк представив особовому складу оперативного командування «Південь» новопризначеного командира.

Геннадій Шаповалов народився у 1978 році у Кіровоградській області. У 2000 році з відзнакою закінчив Інститут танкових військ при Харківському державному політехнічному університеті, а в 2012, так само – з відзнакою – Командно-штабний інститут застосування військ (сил) Національного університету оборони України.

Пройшовши всі сходинки військової кар’єри від командира танкового взводу до командира окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, в березні 2022 року отримав звання бригадного генерала.

За плечима бойового офіцера – Національний університет "Острозька академія" за спеціальністю "Міжнародні відносини, громадські комунікації та регіональні студії". Також він закінчив Військовий коледж Армії США, де готують старший офіцерський склад американських Сухопутних військ. Такий рівень освіти і широта поглядів характеризують сучасних командирів Збройних Сил України, як потужний інтелектуальний потенціал армії, з опорою на міжнародний досвід.

Завдання, що стоять перед нами, вимагають залучення сил, досвіду, креативу і наснаги, але я впевнений у нашій здатності до плідної праці та у досягненні поставлених цілей. Спільною працею злагодженої команди ми зможемо досягти великих результатів, - наголосив Шаповалов.

Нагадаємо, Зеленський підписав закон про мобілізацію

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Просування наших військ на півдні повільне, але впевнене,  – ОК "Південь" (відео) Просування наших військ на півдні повільне, але впевнене, – ОК "Південь" (відео)
Говорячи про підготовку до деокупації півдня, Наталія Гуменюк заявила, що вона триває фактично з 24 лютого.
Loading...
Load next