У Карпатах оголосили сніголавинну небезпеку

У Карпатах оголосили сніголавинну небезпеку

На високогір'ї Івано-Франківської та Закарпатської областей 21-22 квітня очікується сніголавинна небезпека. Туристів закликають не ходити у гори.

Про це повідомляє відділ гідрологічних прогнозів Українського гідрометеорологічного центру.

За даними центру, значна сніголавинна небезпека (3 рівень), очікується 21-22 квітня на високогір'ї Івано-Франківської області, помірна (2 рівень) – на високогір'ї східної частини та низька (1 рівень) – на високогір'ї західної та центральної частини Закарпатської області.

Туристів попереджають про можливе сходження лавин при низьких додаткових навантаженнях. Відтак радять утриматися від походів у гори. 

Нагадаємо, Палата представників США підтримала законопроєкт допомоги Ізраїлю

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Рятувальники знайшли п'ятьох туристів, які заблукали у Карпатах (фото) Рятувальники знайшли п'ятьох туристів, які заблукали у Карпатах (фото)
Прикарпатським рятувальникам вдалось відшукати п'ятьох туристів, які заблукали у Карпатах. Зокрема з п'ятьох заблукалих четверо було неповнолітніми.
У Карпатах рятувальники допомогли жінці, яка знепритомніла на туристичному маршруті У Карпатах рятувальники допомогли жінці, яка знепритомніла на туристичному маршруті
На туристичному гірському маршруті у Карпатах одній із туристок стало зле. Жінку довелося евакуювати на ношах.
"Туристам треба буде ще відкопатися": у Карпатах значна сніголавинна небезпека (відео) "Туристам треба буде ще відкопатися": у Карпатах значна сніголавинна небезпека (відео)
Рятувальники попереджають, що в гірських районах можливі зсуви снігу на дороги.
Loading...
Load next