На ТОТ псевдовлада використовує спорт як інструмент пропаганди - ЦНС

На ТОТ псевдовлада використовує спорт як інструмент пропаганди - ЦНС

Окупаційна "влада" використовує спорт як інструмент пропаганди на тимчасово захоплених територіях України.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Спорт, за словами центру, завжди був важливою частиною міжнародного іміджу будь-якої держави, засобом "м’якої сили". А для тоталітарних та авторитарних режимів він перетворився на зброю пропаганди власної ідеології.

До прикладу, чемпіонат світу з футболу 1934 року та Олімпійські ігри 1936 року відіграли важливу роль у пропаганді італійських фашистів та німецьких нацистів. Гітлер та Муссоліні хотіли не лише зразково організувати та провести ці спортивні заходи, а й на весь світ показати переможні результати та "перевагу" своїх націй та політичних режимів над конкурентами, ‒ заявили в ЦНС.

Не відставав від них і СРСР, який використовував спорт для пропаганди комуністичної ідеології та боротьби з "капіталістичним блоком" в часи холодної війни. Апогеєм цього протистояння стали літні Олімпійські ігри 1980 року в Москві, які бойкотували 65 держав на знак протесту проти радянської агресії в Афганістані.

Саме цим шляхом продовжує йти й РФ. Створивши так званий "російський студентський спортивний союз", вона запускає свої "щупальця" на усі українські території, котрі встигла анексувати. Тому днями на Донеччині презентували такий "союз", який буде об’єднувати довкола себе молодих людей і промивати їм мізки своєю пропагандою величі та могутності. Як то кажуть - усі методи прийнятні, ‒ наголосили в ЦНС

Нагадаємо, У ISW та ПС заявили, що російські війська посилять інтенсивність атак перед прибуттям допомоги із США

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
На Донбасі поранено двох військових та чотири рази порушено режим тиші На Донбасі поранено двох військових та чотири рази порушено режим тиші
За минулу добу російсько-окупаційні війська на Донбасі чотири рази порушили режим припинення вогню, один з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.
Окупанти готуються до взяття всієї Херсонщини під свій контроль, - ОК "Південь" (відео) Окупанти готуються до взяття всієї Херсонщини під свій контроль, - ОК "Південь" (відео)
Противник на Миколаївщині, Херсонщині продовжує ведення бойових дій на зайнятому рубіжі.
Loading...
Load next