На Закарпатті митники вилучили нелегальні скутери

На Закарпатті митники вилучили нелегальні скутери

У митні тенета потрапив керівник китайського підприємства, який вирішив приховати від митного контролю справжню кількість та вартість імпортованого товару.

Про це повідомили у Закарпатській митниці.

Відправляючи до Одеси вантажівку із заздалегідь опломбованим контейнером з електроскутерами та запчастинами до них, китайський бізнесмен, мабуть, розраховував на швидкий і безперешкодний перетин на українському кордоні. Однак, під час ретельної перевірки контейнера, де за товаросупровідними документами переміщувався вантаж загальною вагою 12,7 тонни, вартістю 25,4 тис. доларів та кількістю вантажних місць – 170, з’ясувалося, що кількість місць, заявлена в документах, не відповідає фактично наявній. У картонних коробках виявлено "зайві" 3 електроскутери та електромотори для них.

Тож, за подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо кількості та вартості імпортного товару, відносно китайського директора задокументовано протокол про порушення митних правил за ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. Санкції даної статті передбачають штрафні санкції у розмірі від 50 до 100% вартості предметів правопорушення та й можливу їх конфіскацію.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом доби зафіксовано 86 бойових зіткнень

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Волинський суд оштрафував контрабандиста на 26,8 млн грн Волинський суд оштрафував контрабандиста на 26,8 млн грн
Це повна вартість товарів, які чоловік незаконно намагався перевезти.
З України намагалися нелегально вивезти найдорожчий метал у світі З України намагалися нелегально вивезти найдорожчий метал у світі
Двоє людей намагалися вивезти його в одну із сусідніх країн.
Loading...
Load next