Зеленський нагородив ще понад 700 військових, 228 з них - посмертно

Зеленський нагородив ще понад 700 військових, 228 з них - посмертно

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами 718 захисників України, 228 з них – посмертно.

Відповідні укази оприлюднені на сайті глави держави.

Згідно з документами, нагороди призначені за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, та самовіддане виконання військового обов’язку.

Указом №236/2024 Президент нагородив 170 оборонців орденами Богдана Хмельницького, Данила Галицького та «За мужність», медалями «За військову службу Україні», «Захиснику Вітчизни» й «За врятоване життя».

Указом №237/2024 нагороджені 303 військовослужбовців, 141 із них – посмертно. Їм призначені ордени Богдана Хмельницького та «За мужність», медалі «За військову службу Україні», «Захиснику Вітчизни» й «За врятоване життя».

Указом №238/2024 глава держави постановив нагородити 245 військових, 87 з них – посмертно. Зокрема, один із захисників нагороджений відзнакою Президента України «Хрест бойових заслуг». Решті призначені ордени Богдана Хмельницького та «За мужність», медалі «За військову службу Україні» й «Захиснику Вітчизни».

Нагадаємо, Командувач Повітряних Сил показав, як збивали "Шахеди" на півдні

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії
Контррозвідкою СБУ України викрито полковника ЗСУ України ‒ командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.
Від воєнного злочину – до геноциду: історії людей, що неможливо збагнути (відео) Від воєнного злочину – до геноциду: історії людей, що неможливо збагнути (відео)
Слідча група Міжнародного кримінального суду вже працює в Україні щодо збирання доказів. Очевидно, що вони свідчитимуть не лише про воєнні злочини, а й про злочини проти людяності.
Loading...
Load next