Росія планує зірвати Саміт миру - Зеленський

Росія планує зірвати Саміт миру - Зеленський

Президент Володимир Зеленський, заявив, що Росія має конкретний план, як зірвати Глобальний саміт миру.

Про це він повідомив під час зустрічі з представниками держав-партнерів і міжнародних організацій, які працюють в Україні та нашими дипломатами.

У нас є точна інформація від розвідки – конкретні дані, – що Росія не просто хоче зірвати Саміт миру, але й має конкретний план, як це зробити: як зменшити участь країн, як діяти, щоб миру не було ще довше. І ми разом повинні цьому протидіяти – повинні працювати в єдності заради справедливого миру, - зазначив Зеленський.

За його словами, всі однаково зацікавлені, щоб примусити Росію до миру і поваги до міжнародного права.

Світова більшість здатна це забезпечити. Глобальний саміт миру у Швейцарії дає всім нам реальний шанс на справедливий мир і відновлення дієвості міжнародного права. Разом спрямовуємо силу світу, щоб наблизити справедливий мир для України, - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, Байден підписав законопроєкти щодо допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії
Контррозвідкою СБУ України викрито полковника ЗСУ України ‒ командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.
Двоє бійців поранені: бойовики п'ять разів обстріляли позиції українських військових Двоє бійців поранені: бойовики п'ять разів обстріляли позиції українських військових
13 лютого бойовики шість разів порушили "тишу" на Донбасі.
Loading...
Load next