Закон про «іноагентів»: у Грузії знову протестують

Закон про «іноагентів»: у Грузії знову протестують

У Тбілісі біля парламенту Грузії знову зібралася акція протесту проти закону "про прозорість іноземного впливу", який є прямою компіляцією репресивного російського законодавства «про іноагентів».

Про це повідомляє News Georgia.

Учасники акції проти ухвалення закону про "іноагентів" зайняли проїжджу частину на проспекті Руставелі у Тбілісі, незважаючи на попередження поліції.

Вони спробували обмежити наші конституційні права. Це символічний акт… Ми всі разом перекрили дорогу та не дозволили нікому вказувати нам, де використовувати, а де ні наше конституційне право, — сказав журналістам один з учасників мітингу Георгій Думбадзе.

Наразі перед парламентом Грузії перебуває декілька сотень людей. Здебільшого це студенти. Вони планують провести чергову протестну ходу.

Поліція не перешкоджала демонстрантам, коли ті пересувалися з площі біля парламенту на дорогу.

Раніше МВС Грузії закликало учасників акцій протесту не перекривати дороги під час нечисленних мітингів. У відомстві попередили, що стосовно порушників вживатимуть законних заходів. У МВС закликали учасників протестів у Тбілісі не перекривати дороги без необхідності.

Нагадаємо, Литва проведе найбільші в історії країни міжнародні військові навчання

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next