Потяги з пальним бояться пропускати Кримським мостом - Плетенчук

Потяги з пальним бояться пропускати Кримським мостом  - Плетенчук

Потяги з пальним стоять на Тамані вже місяць, бо росіяни не впевнені, що Кримський міст їх витримає після отриманих пошкоджень.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук.

Кримський міст не забезпечує у необхідному обсязі військової логістики. Якщо ще машинами, навіть військовими вантажівками, по ньому можна їздити, то повноцінні потяги, наприклад з пальним, стоять на Тамані вже місяць, бо росіяни не мають впевненості, що міст витримає цей вантаж після отриманих пошкоджень, - сказав Плетенчук.

Стосовно Кримського мосту він зазначив, що «у нас позиція загальнодержавна, яку озвучив Президент, – ця споруда там зайва».

Поки що це все розглядається росіянами у якості жартів, але місцеві маклери вже давно жаліються, що впали продажі, багато об’єктів комерційної нерухомості виставляються на продаж, тому що люди, оцінюючи ризики, розуміють, що ця територія для інвестицій, м’яко кажучи, – ризикована, - зауважив Плетенчук.

Нагадаємо, Мелоні висунула свою кандидатуру на виборах до Європарламенту

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
В окупованому Криму затопило трасу, яка веде до Кримського мосту (відео) В окупованому Криму затопило трасу, яка веде до Кримського мосту (відео)
Окупанти пояснили підтоплення "рясними опадами" й організували об'їзд за напрямком село Леніне – село Іллічова.
Loading...
Load next