У Вовчанській громаді через обстріли РФ загинули двоє людей

У Вовчанській громаді Чугуївського району Харківщини через ворожі обстріли загинуло двоє людей: 80-річна жінка та 83-річний чоловік.
Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Внаслідок бойових дій 14 травня у Вовчанській громаді Чугуївського району загинули двоє місцевих жителів. Через ворожі обстріли, які відбулися у Вовчанську, загинула 80-річна жінка. Відбулося загоряння приватного будинку. У селі Гатище внаслідок осколкового поранення загинув 83-річний цивільний, ‒ йдеться в дописі.
Він додав, що окупанти продовжують застосовувати проти цивільних усі види озброєння.
Нагадаємо, Ситуація з російським вторгненням на Харківщині стабілізувалася - Буданов
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

З часом навіть найнадійніші Android-смартфони починають працювати повільніше, швидше розряджатися й створювати відчуття «застарілого» пристрою.

Зелений чай – напій, який дедалі частіше називають «ранковим щитом» для серця. Його антиоксидантні властивості допомагають зменшити окислювальний стрес і підтримати здоров’я судин.

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають доступ до досить широкого переліку даних про військовозобов’язаних громадян. Усі відомості, необхідні для ведення військового обліку, зберігаються у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Loading...
Load next 

