ВМС знищили російський морський тральщик "Ковровець"

ВМС знищили російський морський тральщик "Ковровець"

Військово-Морські сили України заявили про знищення російського морського тральщика "Ковровець".

Про це повідомляє командування ВМС.

Вночі Силами оборони України знищено морський тральщик Чорноморського флоту РФ проєкту 266-М "Ковровец". Військово-Морські сили разом з побратимами продовжують наближати нас до перемоги, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Окупанти на Харківщині обстріляли місце відпочинку: є загиблі та травмовані

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next