Росія може мати до десяти ракетоносіїв в акваторії Чорного моря - Плетенчук

Росія може мати до десяти ракетоносіїв в акваторії Чорного моря - Плетенчук

В акваторії Чорного моря може залишатися до десяти російських ракетоносіїв.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив начальник центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України Дмитро Плетенчук.

Загальна чисельність ракетоносіїв у Росії - близько десяти. Їхня кількість може змінюватися, залежно від того, в якому вони стані. Деякі з них можуть перебувати на обслуговуванні, - сказав він.

Загалом, зазначив Плетенчук, в акваторії Чорного моря росіяни можуть мати 10 ракетоносіїв. Можливо менше, додав він.

Нагадаємо, Напад росії на Україну: Протягом дня найгарячішим залишається Покровський напрямок

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії
Контррозвідкою СБУ України викрито полковника ЗСУ України ‒ командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.
Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР» Військовослужбовця засудили до 6 років в'язниці: він передава дані ЗСУ бойовикам «ДНР»
До того ж, український військовослужбовець придбав, носив і зберігав за місцем проживання вогнепальну зброю та бойові припаси без дозволу.
ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії ЗСУ оцінили здатність українських підрозділів протистояти вторгненню Росії
Командувач Об'єднаних сил ЗС України Сергій Наєв повідомив, що щотижня українські військові проходять тренування і навчання. Зокрема такі навчання зараз відбуваються на полігонах Херсонщини.
Loading...
Load next