МОУ запроваджує пряме контрактування зі світовими виробниками озброєння

МОУ запроваджує пряме контрактування зі світовими виробниками озброєння

Міністерство оборони запровадило пряме контрактування зі світовими виробниками озброєння. Це забезпечить Україну новими зразками озброєння, що відповідатимуть міжнародним стандартам.

Про це заявив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков під час виступу на балкано-українському форумі оборонної промисловості у понеділок, 10 червня.

За словами посадовця, це новий етап співпраці, який дозволить Україні отримувати сучасне озброєння безпосередньо від виробників, і це сприятиме швидшій та ефективніший модернізації ЗСУ.

У відомстві зауважили, що пряме контрактування є частиною стратегії Міноборони щодо розширення міжнародного співробітництва та підвищення боєздатності української армії.

На форумі, який відвідав Кліменков, обговорювали питання співпраці у сфері оборонної промисловості, а також шляхи зміцнення обороноздатності України через посилення міжнародної підтримки. Також заступник міністра зустрівся зі своєю болгарською колегою Аделіною Ніколовою. Сторони обговорили посилення оборонної співпраці.

Нагадаємо, На Закарпатті вантажівка прорвала державний кордон

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Протести проти карантину: у Брюсселі силовики застосували сльозогінний газ проти мітингарів (відео) Протести проти карантину: у Брюсселі силовики застосували сльозогінний газ проти мітингарів (відео)
Окрім зобов'язання працювати вдома, уряд також розширив обов'язкове носіння масок: тепер їх мусять носити діти, віком від 10 років.
З України намагалися нелегально вивезти найдорожчий метал у світі З України намагалися нелегально вивезти найдорожчий метал у світі
Двоє людей намагалися вивезти його в одну із сусідніх країн.
Loading...
Load next