В Україні запрацював перший цех Rheinmetall

В Україні почав роботу перший спільний цех «Укроборонпрому» і німецького збройового концерну Rheinmetall. У ньому ремонтуватимуть іноземну бронетехніку та вироблятимуть нову.
Про це повідомив міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.
Цех став першим реалізованим проєктом в межах партнерства «Укроборонпрому» і німецького збройового концерну Rheinmetall.
За словами Камишіна, він дасть змогу швидше ремонтувати іноземну техніку та повертати її на фронт. Крім того, в майбутньому там можуть виробляти нові зразки броньованої техніки. В цеху працюють українські фахівці під технічним наглядом колег з Німеччини.
Що важливо — це підтримка не тільки Збройних сил України, а і нашої економіки. Податки сплачуються в Україні. І ми отримуємо нові технології, — заявив міністр стратегічних галузей промисловості.
Нагадаємо, Президент Польщі підписав зміни до закону про допомогу українським біженцям
Софія Ратинська - pravdatutnews.com


