На морську платформу Magura встановили ракети з інфрачервоною системою самонаведення - ГУР

На морську платформу Magura встановили ракети з інфрачервоною системою самонаведення - ГУР

Одна з нових модифікацій безекіпажної морської платформи Magura вже має на борту ракети Р-73. Це ракети радянського виробництва класу «повітря-повітря» з інфрачервоною системою самонаведення.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України з посиланням на командира спецпідрозділу Group 13 із позивним «Тринадцятий».

Морські дрони Magura, оснащені такими ракетами, вже використовувалися під час бойових операцій на Чорному морі, і це стало серйозним фактором страху й ризику для російської авіації.

 Такі розробки ефективні - росіяни їх дуже бояться. Коли вони їх бачать, то бояться навіть підлітати. А унікальність в тому, що такого ні в кого немає… Це озброєння вже встановлене, і воно буде давати свої результати, - зазначив Тринадцятий.

Саме керованими дронами Magura, як пригадав командир Group 13, був уражений російський розвідувальний корабель «Іван Хурс».

Адреналін просто накриває. Руки - мокрі. При цьому дроном треба керувати досить ювелірно, я б сказав - ніжно. Рухи не мають бути різкі й неконтрольовані. Все має відбуватися плавно, ‒ заявив спецпризначенець ГУР МО України.

Тож ударні морські дрони Magura уже довели свою ефективність: позбавили Росію домінування в акваторії Чорного моря та знизили загрози для України.

Нагадаємо, ГУР розглядає будь-які військові цілі РФ у радіусі 800 кілометрів для ураження дронами Magura

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Глава української воєнної розвідки попередив про "справжнє пекло" для росіян Глава української воєнної розвідки попередив про "справжнє пекло" для росіян
Він також додав, що одним із важливих завдань української воєнної розвідки є організація партизанського руху в тилу противника.
Російських військових, які чинили звірства в Бучі, знову повертають в Україну Російських військових, які чинили звірства в Бучі, знову повертають в Україну
На 64-ту бригаду очікують «спеціальні завдання». Перше з них: залякування жителів населених пунктів України.
На окупованих територіях масово викрадають чоловіків призовного віку — розвідка На окупованих територіях масово викрадають чоловіків призовного віку — розвідка
Головна мета таких дій – «поповнення обмінного фонду».
Loading...
Load next