В Одесі юнак пограбував жінку, щоб уникнути мобілізації — поліція

В Одесі юнак пограбував жінку, щоб уникнути мобілізації — поліція

Правоохоронці заявили про затримання в Одесі 18-річного хлопця, який пограбував жінку, щоб отримати судимість та в майбутньому уникнути мобілізації. Йому загрожує до 10 років тюрми.

Про це повідомила поліція Одеської області.

За даними слідства, подія сталася у Приморському районі міста. Молодик помітив жінку з гаманцем у руках, яка вийшла з магазину, і пішов за нею. Дочекавшись слушного моменту, він вирвав у неї з рук майно та втік. Громадянка зазнала збитків на майже 13 тисяч гривень.

Поліціянти встановили, що зловмисником виявився 18-річний одесит. Той зізнався, що викинув гаманець разом із грошима, документами, навушниками та мобільним телефоном, які в ньому були.

Хлопець пояснив, що майно йому не було потрібне. Мовляв, він розраховував на те, що з судимістю за кримінальне правопорушення у майбутньому уникне мобілізації.

Юнаку повідомили про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України. За це загрожує до 10 років позбавлення волі. Суд вже обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Ізраїлю оголосив про розпуск військового кабінету

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
В Одесі п'яний водій втікаючи від поліцейський протаранив дев'ять автівок В Одесі п'яний водій втікаючи від поліцейський протаранив дев'ять автівок
У стані алкогольного сп'яніння чоловік влаштував перегони із поліцейськими та водночас пошкодив дев'ять автівок. Згодом одеські патрульні затримали п'яного водія, який керував авто без посвідчення й намагався від них втекти.
"Світить до п’яти років ув’язнення": в Одесі затримали чоловіка з комуністичною символікою "Світить до п’яти років ув’язнення": в Одесі затримали чоловіка з комуністичною символікою
Одеські поліцейські затримали чоловіка в одязі із зображенням комуністичної символіки. Через свої дії чоловіку загрожує кримінальна відповідальність.
Річниця трагедії в Одесі: поліція взяла під охорону Куликове поле та Соборну площу (фото) Річниця трагедії в Одесі: поліція взяла під охорону Куликове поле та Соборну площу (фото)
В Одесі поліцейські охороняють Куликове поле і Соборну площу, де сьогодні, 2 травня, відбудуться заходи, присвячені річниці масових заворушень у 2014 році. Тоді загинуло 48 осіб, а розслідування справи триває й досі.
Loading...