Справи Майдану: Суд розпочав підготовче засідання у справі президента-втікача Януковича

Справи Майдану: Суд розпочав підготовче засідання у справі президента-втікача Януковича

Броварський міськрайонний суд розпочав підготовче засідання у справі колишнього президента України Віктора Януковича, керівництва МВС, Служби безпеки та міністра оборони України.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Зазначається, що суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення щодо здійснення трансляцій судових засідань у цій справі онлайн, а також визначення їх графіку - 7 серпня, 20 та 30 вересня.

Слідством встановлено, що 18-20 лютого 2014 року злочинна група під керівництвом президента-втікача організувала застосування правоохоронцями і внутрішніми військами фізичного насильства, вогнепальної зброї, військової техніки та спец, в тому числі незаконно поставлених з території Росії, для силової протидії та розгону демонстрантів у центрі Києва.

Дії колишніх президента, міністра оборони України та керівників правоохоронних органів призвели до масових жертв серед учасників акцій протесту в центральній частині м. Києва. В тому числі до заподіяння смерті 67 цивільним особам. Всього постраждали 887 цивільних осіб та 132 правоохоронця. Завдано майнових збитків на суму понад 16 мільйонів гривень, ‒ заявили у відомстві.

Нагадаємо, Сирський назвав пріоритети для зменшення втрат на фронті

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Соратника Януковича Віктора Сівковича звинувачують у співпраці з ФСБ Соратника Януковича Віктора Сівковича звинувачують у співпраці з ФСБ
Сівкович у Москві створив "політичний офіс", де здійснювали розвідувально-підривну діяльність проти України.
Loading...
Load next